Karrier

Álláslehetőség a CabTec cégnél

A CabTec Holding AG egy globálisan működő sikeres svájci vállalkozás, amely több mint 10 000 vevőspecifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig bezárólag. A cég svájci, magyarországi, németországi és kínai székhelyein dolgozó több mint 1100 munkatársa, valamint több mint 40 éves tapasztalata gondoskodik a vevőkkel folytatott tartós üzleti kapcsolatokról világszerte.

A CabTec csoport 2011 vége óta a Kowema AG tagja, székhelye pedg Rotkreuz városában található.

A CabTec magas műszaki színvonalat képvisel a műszaki tudományok, a termékfejlesztés és gyártás területén a legkülönbözőbb ágazatokban: az autóülések kábelezésétől, a bevonatolt fékkábel-érzékelőtől, a nagy teljesítményű mikroszkóptól, a robotkábelezéstől, a lézeres vágástechnológiától, valamint a számítógépes tomográfiától kezdve a városi gyorsvasutak összeszereléséig bezárólag. Számos lehetőséget kínálunk a kábelkonfekcionálásra és az

alkatrész-összeszerelésre, valamint a bonyolult műanyag-bevonatolásokra.

Filozófiánk, hogy vevőinknek a legjobb minőséget biztosítsuk.

Erre garanciát jelent a modern géppark a jól képzett, szakavatott és motivált munkatársakkal együtt. Munkatársaink elégedettsége ugyanolyan fontos számunkra, mint a természettel összhangban folytatott termelés.

A modern munkakörnyezet mellett számos képzést és továbbképzést nyújtunk, továbbá a legkülönbözőbb céges rendezvényeket szervezzük. Ezek hozzájárulnak a csapatépítéshez és olyan közösségi szellem kialakításához, amely pozitív hatással van termékeinkre és eredményességünkre.

Munkaadóként a következőket ajánljuk:

  • Biztos munkahely
  • Modern munkakörülmények
  • A szakmában szokásos fizetés
  • Képzés kezdők számára (CabTec Akadémia)
  • Részmunkaidős munkahelyek
  • Támogatások „hátrányos helyzetű” munkatársaknak
  • Képzési és továbbképzési lehetőségek, részben vizsgákkal és bizonyítványokkal
  • Nyelvtanfolyamok
  • Külföldi tapasztalatok cégünk nemzetközi székhelyein
  • Esélyegyenlőség
  • Igényes munkavégzés lehetősége egy dinamikus csapatban
  • Rugalmas munkaidő
  • Motivációs bónuszrendszer (a munkatársak optimalizálási ötletei, a hónap munkatársa stb.)
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőségek
  • Támogatások ingázóknak (nem minden helyszínen biztosított)

Jó okok arra, hogy a CabTec cégnél dolgozzon

Jelenleg a következő betöltendő állásokat kínáljuk:

Es gibt momentan keine freien Stellen.

Szeretne a CabTec cég növekedésének aktív részese lenni?

Ha igen, akkor töltse le az itt található jelentkezési űrlapot, és küldje be kitöltve egy aktuális igazolványképpel, bizonyítványokkal és teljesítésigazolásokkal együtt a job@cabtecgroup.com címre.
Örömmel várjuk jelentkezését;, és rövidesen felvesszük Önnel a kapcsolatot.